sadsad x
asdasd
-tr
Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkimizda2.jpg (1.15 MB)

Firmamız; 1997 yılında perakende mağazacılıkla başladığı faaliyetini, 2010 yılı itibariyle LOVETTİ markası ile çocuk giyim üreticisi olarak devam ettirmektedir. Sürdürülebilir kalite anlayışı ve günlük ihtiyaç grupları için üretim yapma hedefiyle gelinen noktada 4000m2 kapalı alan - aylık 250.000 adet üretim kapasitesine ulaşılmıştır. Badi, Tayt, Şort, Elbise gruplarında kendine has tasarım ve desenleriyle her geçen gün müşteri portföyünü genişletmekte , sürekli yenilenen modellerle ürünlerini satışa sunmaktadır.

Firmamızın kuruluşundan bu yana geçen dokuz yıllık süreçte istihdama olan katkımız her geçen gün artmaktadır. Bugün bünyemizde 50 kişilik bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Fakat iş ortaklarımızı da hesaba katınca istihdama olan katkımızın bu sayıdan çok daha fazlasına ulaştığını söyleyebilirim. Ülkemizin günden güne büyüyen ihracatına damga vuran bir firma olmak adına ortak bir geleceğe doğru yürümekteyiz. Üretim konusunda da kaliteden asla ödün vermeme prensibimiz ile en iyi kaliteyi yakalayacak teknolojik yatırımları yapıyoruz. Kalitemizi belirli bir standardın üstünde tutmak adına üretimin birçok basamağını firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda fason üretime olan bağımlılığımızı minimum seviyeye çekmek için adımlar atıyoruz.

Özetle Lovetti ; bebek ve çocuk giyim sektöründeki 25 yıllık deneyimi ve birikiminden aldığı güç ile orta ve uzun vadede; içinde bulunduğu coğrafyanın potansiyeline katma değer kazandırarak küresel ölçekteki majör oyuncular arasına girmeyi, %100 yerli sermaye ile dünya markası olmayı hedeflemektedir.1-14 yaş grubunda kız ve erkek çocuklar için 12 ay boyunca kullanılan basic kategorisinde 8000 üzeri option sayısıyla tayt, body ve tshirt gibi 60 ve üzeri derin renk seçeneğine sahip ürünlerini nihai tüketiciye sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.